Aktualności

Zapraszamy do śledzenia tego co dzieje się w Domach Hybrydowych jak i u naszych Partnerów.

W Domu Hybrydowym istnieje możliwość użycia płyt włóknocementowych EQUITONE jako unikalnego materiału elewacyjnego

2017-03-17 • budowlane

W Domu Hybrydowym istnieje możliwość użycia płyt włóknocementowych EQUITONE jako unikalnego materiału elewacyjnego. Główne zalety płyt to: duża swoboda projektowania, wyeliminowanie utraty ciepła w zimie i nagrzewania się budynku latem, odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, klasyfikacja jako niepalne, odporność na działanie warunków atmosferycznych i upływ czasu oraz doskonała izolacja akustyczna. http://original.domyhybrydowe.pl

Walka ze smogiem wymaga jednoczesnych działań na wielu polach.

2017-03-15 • budowlane

Walka ze smogiem wymaga jednoczesnych działań na wielu polach. Jednym z jej istotnych aspektów jest wprowadzenie przepisów i programów wsparcia ułatwiających ograniczanie zużycia energii, m.in. poprzez stosowanie energooszczędnych materiałów izolacyjnych (jak wełna mineralna) wpływających na poprawę izolacyjności budynków. W Domach Hybrydowych wykorzystujemy materiały najwyższej jakości - naszego Partnera, marki Isover.

Dom Hybrydowy to cały pakiet korzyści! Co otrzymujesz poza kompleksową budową Domu Hybrydowego?

2017-02-24 • wydarzenia

Dom Hybrydowy to cały pakiet korzyści! Poza kompleksową budową Domu Hybrydowego w standardzie MULTICOMFORT Saint-Gobain otrzymujesz: niezależny energetycznie System Hybrydowy, System Bezpieczeństwa Aktywnego Ekotrade, System SmartHome Somfy, System Gospodarowania Wodą Deszczową, Indywidualny Układ Funkcjonalny Wnętrza, wsparcie administracyjno-prawne, gwarancje i rozwiązania prozdrowotne. To się po prostu opłaca! Sprawdź co mimo podobnej ceny wyróżnia Dom Hybrydowy na tle klasycznego domu! 

Domy Hybrydowe powstały z miłości do nowych technologi, ekologii i zdrowego trybu życia.

2017-02-14 • wydarzenia

Domy Hybrydowe powstały z miłości do nowych technologi, ekologii i zdrowego trybu życia. Życzymy wszystkim dużo miłości każdego dnia - nie tylko w Dniu Zakochanych :) Pamiętajmy, aby dbać o ukochaną osobę na co dzień. Troszczmy się o jej komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Miłość trzeba pielęgnować.

Zamieszkaj w Domu Hybrydowym i chroń najbliższych przed smogiem!

2017-02-11 • budowlane

Zamieszkaj w Domu Hybrydowym i chroń najbliższych przed smogiem! Czy wiesz, że norma dla stężenia smogu wynosi 1 ng/m3? W polskich miastach ten wskaźnik jest niemalże 16 razy większy! Podejmij działanie - zdrowie jest tylko jedno. Więcej...

Masz atrakcyjną działkę w dobrej lokalizacji? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci promocję i wsparcie przy sprzedaży

2017-02-03 • Domy hybrydowe

Masz atrakcyjną działkę w dobrej lokalizacji? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci promocję i wsparcie przy sprzedaży. Łączymy kupujących i sprzedających :) Szukamy uzbrojonych działek pod Domy Hybrydowe o minimalnej powierzchni 5000 - 10 000 m2 (pod 5-10 domów).

Wybierz jeden z jedenastu typów Domów Hybrydowych, który zbudujemy dla Ciebie na osiedlu w Trzaskowie

2017-01-31 • Domy hybrydowe

Wybierz jeden z jedenastu typów Domów Hybrydowych, który zbudujemy dla Ciebie na osiedlu w Trzaskowie. To doskonała lokalizacja dla osób aktywnych fizycznie. Możliwość uprawiania porannego joggingu na tak pięknych terenach to jeszcze większa satysfakcja, a sąsiadujące Trzaskowo Golf Club to idealna alternatywa dla spotkań biznesowych i gry w golfa. Koszt działki to 140 zł/m2. Do wyboru działki o powierzchni 2 500 m2 lub 1 200 m2.

Późną wiosną rusza budowa pierwszych ośmiu DH!

2017-01-31 • budowlane

Późną wiosną rusza budowa pierwszych ośmiu DH: - 3 x Typ III B - 214m w cenie 990 000zł z działką 1200m2 - 5 x Typ I Light w cenie 659 000 z działką 1200 m2 oraz OGRODEM :) Możesz także wybrać jeden z jedenastu typów Domów Hybrydowych, który zbudujemy dla Ciebie na osiedlu w Trzaskowie. To doskonała lokalizacja dla osób aktywnych fizycznie. Możliwość uprawiania porannego joggingu na tak pięknych terenach to jeszcze większa satysfakcja, a sąsiadujące Trzaskowo Golf Club to idealna alternatywa dla spotkań biznesowych i gry w golfa. Koszt działki to 140 zł/m2. Do wyboru działki o powierzchni 2 500 m2 lub 1 200 m2. http://domyhybrydowe.pl/osiedla/trzaskowo-k-poznania

Późną wiosną rusza budowa ośmiu Domów Hybrydowych

2017-01-31 • budowlane

Późną wiosną rusza budowa pierwszych ośmiu DH: - 3 x Typ III B - 214m w cenie 990 000zł z działką 1200m2 - 5 x Typ I Light w cenie 659 000 z działką 1200 m2 oraz OGRODEM :) Możesz także wybrać jeden z jedenastu typów Domów Hybrydowych, który zbudujemy dla Ciebie na osiedlu w Trzaskowie. To doskonała lokalizacja dla osób aktywnych fizycznie. Możliwość uprawiania porannego joggingu na tak pięknych terenach to jeszcze większa satysfakcja, a sąsiadujące Trzaskowo Golf Club to idealna alternatywa dla spotkań biznesowych i gry w golfa. Koszt działki to 140 zł/m2. Do wyboru działki o powierzchni 2 500 m2 lub 1 200 m2. http://domyhybrydowe.pl/osiedla/trzaskowo-k-poznania

Domy Hybrydowe sponsorem wyjazdu Rycerskiej Kadry Polski na Mistrzostwa Świata

2017-01-12 • Domy hybrydowe

Siła, odwaga, honor, braterstwo. Byliśmy sponsorem wyjazdu Rycerskiej Kadry Polski na Mistrzostw Świata, które odbyły się w Portugalii. Zastanawiasz się czym są sportowe walki rycerskie? Zapraszamy do obejrzenia spotu.

Marzysz o zamieszkaniu we własnym domu, a nie potrzebujesz dużego metrażu?

2017-01-01 • budowlane

Marzysz o zamieszkaniu we własnym domu, a nie potrzebujesz dużego metrażu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dom Hybrydowy Typ LIGHT o powierzchni użytkowej 121 m2. To obecnie nasz najmniejszy dom parterowy z garażem na jeden samochód. Kosztuje tylko 439 000 brutto ze wszystkimi urządzeniami i instalacjami.

Szklany chodnik Glassolutions nad Tamizą

2016-12-26 • Glassolutions Polska

Nasi Partnerzy mogą pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale także nikt im nie zarzuci braku fantazji! :) Glassolutions stworzyło spektakularny szklany chodnik, który prowadzi przez Tower Bridge na wysokości 42 metrów nad Tamizą.

Inspiracje dla domu w skandynawskim stylu według Velux

2016-12-23 • VELUX

Lubicie jasne i przestrzenne wnętrza? Cudowne skandynawskie klimaty możecie podejrzeć na Instagramie naszego partnera, firmy Velux, która odpowiada za nowoczesne okna dachowe i kolankowe. Kto wie, może wykorzystacie te inspiracje do urządzenia własnego Domu Hybrydowego 

6. edycja programu Young Talents organizowanego przez Saint-Gobain

2016-12-22 • Saint-Gobain

Rozwój to podstawa! Dlatego jak najbardziej polecamy program Young Talents organizowany przez Saint-Gobain, który umożliwia młodym talentom realizację własnych projektów. Celem programu jest rozwój kompetencji, potrzebnych autentycznemu liderowi, aby z sukcesem prowadzić projekty i rozwijać się w ramach organizacji.

Domy Hybrydowe życzą radosnych i pełnych domowego ciepła Świąt Bożego Narodzenia!

2016-12-21 • wydarzenia

Domy Hybrydowe życzą radosnych i pełnych domowego ciepła Świąt Bożego Narodzenia!

Fasada Equitone na austriackiej sali Winter Festival Hall

2016-12-19 • Equitone

Wytrzymałe i piękne – takie powinny być budynki. Tak jak austriacka sala Winter Festival Hall zaprojektowana przez Delugan Meissl, która została wykończona fasadą Equitone. Naturalne i odporne na ekstremalne warunki elewacje są dostępne w ofercie Domów Hybrydowych. Płyty elewacyjne Equitone to niepowtarzalne możliwości projektowania, dzięki połączeniu doskonałych właściwości włóknocementu z bogactwem różnych powierzchni i inspirującą gamą kolorystyczną.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z najważniejszymi informacjami o Domach Hybrydowych

2016-12-16 • Domy hybrydowe

Nie wszystkie domy są takie same! Czy wiecie na czym polega idea tworzenia Domu Hybrydowego? :) Jeśli nie mieliście jeszcze okazji porozmawiać z naszym zespołem na żywo, zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej, w której usłyszycie wszystkie najważniejsze informacje o Domach Hybrydowych. Dbamy o środowisko, portfel właściciela, komfort mieszkańców, bezpieczeństwo i zdrowie.

Saint-Gobain partnerem głównym plebiscytu Eco-Miasto

2016-12-14 • Saint-Gobain

Codziennie staramy się pokazywać, jak można spełnić swoje marzenie o domu, który jest zdrowy i przyjazny środowisku. Nasz partner strategiczny, grupa Saint-Gobain w tym roku wspierała plebiscyt Eco-Miasto, w którym nagrodzono polskie miasta najlepiej realizujące politykę zrównoważonego rozwoju. Czy Twoje miasto znalazło się wśród laureatów konkursu? :)

Osiedle Trzaskowo k. Poznania piękne o każdej porze roku!

2016-12-13 • Domy hybrydowe

Już widać nadchodzącą zimę w malowniczym Trzaskowo Golf Club, które położone jest w otulinie Puszczy Zielonka (15 km od Poznania). Urokliwy krajobraz i obszerne zielone tereny oraz zabytkowy Dwór w Trzaskowie budują prestiż oraz nietuzinkowość osiedla. To doskonałe miejsce na Twój Dom Hybrydowy!

Sprawdź który z modeli domów spełni Twoje potrzeby: www.dopoznania.pl/poznan/pl/sprawdz_ktory_z_modeli.html

Energia od nowa - film dokumentalny oraz serial edukacyjny

2016-12-06 • kulturalne

Nasz Partner WWF Polska wraz z Discovery Channel Polska stworzą pełnometrażowy film dokumentalny oraz serię odcinków serialu edukacyjnego w ramach projektu Energia od Nowa. Podejmą temat szansy rozwoju Polski jako kraju przyjaznego dla klimatu :) Premiera filmu planowana jest na maj 2017 roku, natomiast serial będzie można zobaczyć jesienią 2017 roku. Już się nie możemy doczekać!

Prezentujemy kolejną fotorelację z budowy Domu Hybrydowego!

2016-12-03 • budowlane

Stan surowy gotowy, DH Typ V B -289 m2 - Poznań. 
Ściany zewnętrzne, bloczki silikatowe o podwyższonej gęstości A18, ściany działowe, bloczki Weber Leca (keramzyt).
Rozpoczynamy wykonanie więźby dachowej oraz pokrycie dachu, blach "na rąbek" Ruukki oraz montaż okien Velux.

Nowe regulacje dotyczące udzielania kredytów wchodzące w życie z dniem 1.01.2017

2016-12-03 • Domy hybrydowe

Wraz z 1 styczniem 2017 roku wejdą w życie nowe regulacje dotyczące udzielania kredytów, które dotyczą wkładu własnego. Przyszli kredytobiorcy będą musieli wyłożyć z własnej kieszeni 20% całej sumy. Dlatego warto zdecydować się na zakup domu jeszcze w tym roku! 

Nagroda Red Dot Award dla Saint-Gobain za szkło ornamentowe SGG MASTER-SOFT

2016-12-02 • Saint-Gobain

Nie tylko dom, ale także aranżacja wnętrza jest ważna! Czy wiecie, że nasz Partner Saint-Gobain Glass ma swojej ofercie szkło ornamentowe SGG MASTER-SOFT, które idealnie nadaje się do zastosowań architektonicznych? Produkt ten otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Award „Best of the Best”, która jest bardzo wysokim wyróżnieniem przyznawanym dla najlepszych produktów światowego designu. 

Specjaliści z Saint-Gobain o komforcie dobrej jakości powietrza

2016-11-29 • Saint-Gobain

W Domach Hybrydowych ważny jest KOMFORT DOBREJ JAKOŚCI POWIETRZA. Zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewnia należytą wilgotność, świeżość oraz temperaturę powietrza. Odpowiednie filtry oczyszczają je z kurzu, pyłków oraz smogu. W pełni sterowany system gwarantuje pomieszczenia wolne od grzybów i pleśni. To idealne rozwiązanie dla alergików. Dbamy o to wraz z naszymi Partnerami: MULTICOMFORT Saint-GobainRigips Polska i Saint-Gobain Weber Polska, których mogliście spotkać na targach Ecorganica. 

Zmiany w przepisach warunkujących budowę domu od Nowego Roku

2016-11-28 • Domy hybrydowe

Czy wiecie, że z dniem 1 stycznia 2017 roku wejdą w życie zmiany w warunkach technicznych dla osób planujących budowę domu? Zmienią się graniczne wartości wskaźnika EP, czyli zapotrzebowania budynku na nieodnawialną energię pierwotną, a także wartości wskaźników przenikania ciepła ścian zewnętrznych, dachu i okien. Ma to związek z wymogami unijnymi - do 2021 roku większość budynków powinna być prawie samowystarczalna pod względem energetycznym. Dlatego warto już dziś wybrać dom o odpowiednim standardzie energetycznym! Jesteśmy dla Was 

Pierwszy dzień rozmów na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE za nami - zapraszamy jutro!

2016-11-26 • wydarzenia

Pierwszy dzień na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE za nami! Jesteśmy jeszcze jutro na stoisku numer 35. Przyjdź i porozmawiaj z nami osobiście !

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - PGE Narodowy

2016-11-24 • wydarzenia

Już najbliższy weekend będziemy w Warszawie na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Zapraszamy 26 i 27 listopada w godzinach 10:00-17:00 na PGE Narodowy. Chętnie porozmawiamy osobiście o Domach Hybrydowych oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Do zobaczenia 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z targów Ecoorganica

2016-11-23 • wydarzenia

Dokładnie miesiąc temu byliśmy na targach Ecoorganica. Zdrowy styl życia to nie tylko zmiana diety czy zwiększenie aktywności fizycznej. Ważne jest także zdrowe mieszkanie! Wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy strefę „Zdrowego Habitatu”, w której można było się przekonać jak Domy Hybrydowe wpływają na zdrowie człowieka. Zaprezentowaliśmy także System SmartHome Somfy, który przyczynia się do ułatwienia życia osób niepełnosprawnych i seniorów. Warto patrzeć w przyszłość! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

Zastanawiasz się, gdzie obecnie budujemy Domy Hybrydowe? Zobacz mapę realizowanych przez nas inwestycji

2016-11-18 • Domy hybrydowe

Zastanawiasz się, gdzie obecnie budujemy Domy Hybrydowe? Zobacz mapę realizowanych przez nas inwestycji. Jeszcze trochę, a Domy Hybrydowe zajmą całą Polskę :) To nie są zwykłe budynki mieszkalne, to także pakiet korzyści wynikających z udogodnień. Oferujemy kompleksową usługę budowy domu wraz z projektem wykonawczym, indywidualnym układem funkcjonalnym, wszystkimi materiałami i urządzeniami renomowanych marek budowlanych. Kolejny Dom Hybrydowy może być właśnie Twój!

Partnerzy o akustyce w Domach Hybrydowych

2016-11-16 • wydarzenia

W Domach Hybrydowych ważna jest CISZA. Rozwój cywilizacji spowodował podniesienie poziomu hałasu nie tylko na ulicach, ale także wewnątrz budynków. Długotrwałe przebywanie w hałasie może być przyczyną stresu, problemów ze snem, podwyższonym ciśnieniem czy zmęczeniem. Pamiętaj, nasz organizm najlepiej regeneruje się w ciszy. Zadbaj o odpowiednią izolację akustyczną w swoim domu. Nie byłoby to możliwe bez naszych Partnerów, z którymi byliśmy na targach Ecorganica: MULTICOMFORT Saint-GobainIsover.pl i Ecophon

Partnerzy o tym, jak ważne w Domach Hybrydowych jest światło

2016-11-10 • wydarzenia

W Domach Hybrydowych ważne jest ŚWIATŁO. Światło słoneczne jest nam niezbędne do życia i funkcjonowania, jak woda, powietrze i pożywienie. Jego niedobory zmuszają organizm do syntezy melatoniny, co powoduje, że jesteśmy śpiący i apatyczni. Organizm zaczyna produkować więcej kortyzolu (tzw. hormon stresu) oraz serotoniny. Aby nie dopuścić do niedoborów światła, ważne jest zaprojektowanie przeszkleń w domu, tak aby maksymalnie wykorzystywały potencjał naturalnego oświetlenia. Jak to robimy? Pokazywaliśmy na targach Ecorganica wraz z naszymi Partnerami: MULTICOMFORT Saint-GobainSaint-Gobain Glass PolandEcophon i Sokółka Okna i Drzwi S.A..

Nadszedł ten dzień! Oficjalnie przedstawiamy nową linię Domów Hybrydowych SPORT LINE

2016-11-07 • Domy hybrydowe

Nadszedł ten dzień! Oficjalnie przedstawiamy nową linię Domów Hybrydowych SPORT LINE (domy letniskowe) zaprojektowaną przez znane biuro architektoniczne MAT. To profesjonaliści, którzy stworzyli między innymi takie projekty jak: Hotel Sheraton w Poznaniu i w Sopocie, siedzibę Ergo Hestii w Sopocie czy Centrum Finansowe Puławska w Warszawie. Linia SPORT LINE to domy o nowoczesnej bryle z metrażem ok. 80m2. Prowadzisz aktywny tryb życia? Zobacz więcej: http://original.domyhybrydowe.pl/typ-domu/sport-line/

Partnerzy z Grupy Saint-Gobain na targach Ecoorganica

2016-11-03 • Saint-Gobain

W Domach Hybrydowych ważna jest ENERGIA. Niskie zużycie energii i wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii pomaga zadbać nie tylko o środowisko, ale również o zdrowie i finanse mieszkańców. Dzięki naturalnej izolacji termicznej oraz zastosowaniu pompy ciepła z rekuperacją, wentylacja w naszym domu odbywa się w sposób niezakłócony. Co istotne, szczelny dom nie traci ciepła poprzez wywiewanie, a do ścian zewnętrznych nie przedostaje się w sposób niekontrolowany wilgoć. Możliwe jest także odzyskiwanie energii przy wymianie powietrza na świeże. Podczas targów Ecorganica swoją wiedzą dzielili się nasi Partnerzy: MULTICOMFORT Saint-GobainIsover.plSaint-Gobain Weber Polska

Domy Hybrydowe laureatem nagrody WIKTORIA

2016-11-01 • wydarzenia

Dobrymi wiadomościami warto się dzielić :) 21 października w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się Wielka Gala, podczas której Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodziła najbardziej prężnie działające polskie firmy. Zostaliśmy laureatem i otrzymaliśmy nagrodę WIKTORIA, co nas bardzo cieszy. Świadczy ona o wysokiej jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Dziękujemy za uznanie! 

Kolejna budowa powoli zbliża się "ku końcowi"!

2016-10-30 • budowlane

Kolejna budowa powoli zbliża się "ku końcowi". Typ III B - 214 m2.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W miniony weekend byliśmy na gdańskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

2016-10-28 • wydarzenia

 

Zainteresowanie ofertą Domów Hybrydowych znów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Domy o niemal zerowym zużyciu energii to przyszłość. Dziękujemy za wspólnie spędzone dni targowe i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)

Jesteś z Poznania lub okolic?

2016-10-14 • wydarzenia

Odwiedź nas na Targach Mieszkań i Domów w najbliższy weekend. Dom Hybrydowy spełnia wiele potrzeb, różnych osób, ponieważ dla każdej z nich coś innego może być kluczowe. Przyjdź i zapoznaj się z korzyściami płynącymi z mieszkania w Domu Hybrydowym. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji :) 

W Domu Hybrydowym w Buku k. Poznania właśnie zakończyliśmy montaż paneli fotowoltaicznych Sharp!

2016-10-13 • budowlane

Są one częścią Systemu Hybrydowego. Domy energooszczędne gwarantują możliwość samodzielnego wytwarzania ciepłej wody oraz ogrzewania. Warto zainwestować w taki obiekt mieszkalny! 

W pierwszy weekend października odbył się w Gdańsku VIII Festiwalu Temperatury im. Daniela Gabriela Fahrenheita.

2016-10-11 • kulturalne

Jego motywem przewodnim była motoryzacja. Gwiazdą festiwalu był Paweł Szołek Stefanicki, który zaprezentował Fiata 500 - zakupionego i zbudowanego na potrzeby eliminacji rajdowych mistrzostw świata samochodów napędzanych energią alternatywną Rally Monte Carlo New Energie w roku 2015. Dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego wydarzenia wspierając rajdowe talenty :)

Nowa linia Luxury Line to coś więcej niż ekstrawaganckie opcje wyposażenia Twojego Domu Hybrydowego.

2016-09-21 • wydarzenia

To połączenie ekskluzywnych projektów studia ADS stworzonych dla Domów Hybrydowych i Standardu Saint-Gobain Multi-Comfort wraz ze sprawdzoną i najwyższej jakości technologią znanych marek. To linia stworzona dla tych, którzy cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania technologiczne, dbałość o detale, i doceniają kunszt znanych architektów. To po prostu perfekcyjny projekt! Zobacz więcej na: http://luxury.domyhybrydowe.pl/

Dom Hybrydowy we Włocławku nabiera już właściwych kształtów :)

2016-09-05 • budowlane

Za nami już czwarty etap budowy. Obecnie zaczynamy prace konstrukcyjne nad więźbą dachową oraz ścianki działowe, które stanowią piąty etap. Zobaczcie postępy na naszej budowie. Takie słoneczne dni lubimy najbardziej!

Ubiegły weekend spędziliśmy bardzo aktywnie!

2016-09-02 • wydarzenia

W Starym Browarze odbyły się sobotnie lekcje gry w golfa, a w niedzielę odwiedził nas Błękitny Patrol WWF Polska. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas :) W najbliższy weekend także nie próżnujemy! Będziemy w Gdyni na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Odwiedź nas na stoisku nr 41!

W Poznaniu (ul. Zieleńska) budujemy Dom Hybrydowy Typ V o powierzchni użytkowej 289,85 m2.

2016-08-31 • budowlane

Jest to dom parterowy z garażem. Jesteście ciekawi jak wygląda budowa? Obecnie trwa czwarty etap, czyli wykonanie stropów. A już za chwilę rozpoczynamy pracę na ścianami konstrukcyjnymi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. www.domyhybrydowe.pl

Wystawa "Let's hit the ball" w Trzaskowo Golf Club.

2016-08-23 • kulturalne

Pole Golfowe w Trzaskowie k. Poznania to nie tylko teren do gry w golfa, ale również miejsce, w którym możemy podziwiać wystawę "Let's hit the ball". To unikatowa kolekcja, która powstała z połączenia pasji do gry w golfa z miłością do polskiej sztuki współczesnej właścicieli galerii Quesa i Antoniego Walerycha. Podbają się? Bo nam bardzo! :) Sztuka to kolejny powód, dla którego warto zamieszkać na osiedlu Domów Hybrydowych w Trzaskowie. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

W niedzielę, 28 sierpnia na nasze zaproszenie przybędzie do Starego Browaru w Poznaniu Błękitny Patrol WWF Polska :)

2016-08-19 • wydarzenia

To nie lada okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat zwierząt zamieszkujących Bałtyk. Nie zabraknie ciekawych opowieści, zabaw oraz konkursu plastycznego

Sobotnie lekcje gry w golfa w Starym Browarze!

2016-08-05 • wydarzenia

Park Starego Browaru latem zmienił się w jedno z najpopularniejszych miejsc spędzania wolnego czasu w Poznaniu. Do końca sierpnia czekamy na Was w każdą sobotę w godz. 12:00-18:00. Lekcje gry w golfa prowadzą wspaniali trenerzy z Trzaskowo Golf Club. Do zobaczenia jutro! www.starybrowar5050.com/lato-w-miescie-by-stary-browar/

Rozpoczynamy budowę Osiedla Domów Hybrydowych w Trzaskowie k/Poznania!

2016-08-04 • budowlane

Rozpoczynamy budowę Osiedla Domów Hybrydowych w Trzaskowie k/Poznania! Pierwsi klienci wybrali już swoje działki i skorzystali z rabatu na dom pokazowy. A my? Działamy! Za nami już badania geologiczne i lada dzień zaczynamy budowy. I etap budowy to kilkanaście działek, w tym już tylko jedna przeznaczona na dom pokazowy ze specjalnym rabatem! Skontaktuj się z nami! http://domyhybrydowe.pl/kontakt

W niedzielę w Operze Leśnej w Sopocie odbył się udany koncert pamięci Franka Sinatry.

2016-07-28 • kulturalne

 Mieliśmy przyjemność być sponsorem tego pięknego wydarzenia. Piotr Bałtroczyk, pełniący rolę mistrza ceremonii, sprawił, że publiczność rozpływała się w zachwytach. W wykonaniu utworów bezkonkurencyjny był Kuba Badach, który otrzymał owacje na stojąco. Dziękujemy za ten wspaniały wieczór! :) 

Budowa DH Typ III B (Tarnowo Podgórne k/Poznania) - sprawdź jak przebiegał kolejny etap budowy!

2016-07-25 • budowlane

Zaczynamy etap realizacji wnętrz. Płyta fundamentowa, hydraulika, ogrzewanie podłogowe, ściany konstrukcyjne parteru oraz piętra (Silikaty), strop, schody, więźba dachowa, pokrycie dachu (blacha na rąbek Ruukki), okna dachowe, stolarka okienna Sokółka Puro i wiele innych ...

Już tylko tydzień został do 49er Grand Prix Gdynia! Przyjdź i zbuduj Dom Hybrydowy...

2016-07-15 • wydarzenia

Zapraszamy wszystkich na plażę miejską do oglądania pasjonujących wyścigów oraz uczestnictwa w zabawach w strefie kibica! Przyjdź i zobacz latające łódki w akcji, zbuduj z piasku Dom Hybrydowy i wygraj 1 000 PLN! Konkurs budowania Domów Hybrydowych z piasku odbędzie się w sobotę 23 lipca w godzinach od 12:00 do 15:00 w miasteczku regatowym zawodów. Kto z Was czuje artystyczną wenę rzeźbienia z piasku i chciałby wypełnić swój portfel?

Plażowy konkurs budowania Domów Hybrydowych!

2016-07-08 • Domy hybrydowe

Podczas regat 49er Grand Prix Gdynia, zapraszamy 23 lipca w godzinach 12:00-15:00 do miasteczka regatowego zawodów. Celem konkursu jest wytypowanie i nagrodzenie budowli z piasku, rzeźby lub płaskorzeźby stworzonej na wzór Domu Hybrydowego, którego projekty będą rozstawione w miejscu zawodów. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 1000 zł! Zgłoszenia przyjmujemy do 23.07 do godz. 10:00, elektronicznie - marketing@domyhybrydowe.pl lub SMS - tel. 514-797-514. Szczegóły: www.49ergrandprix.com (zakładka regaty - konkurs plażowy).

Pierwsze urządzenia w Domu Hybrydowym w Buku k. Poznania są już zainstalowane.

2016-07-04 • Domy hybrydowe

Za nami montaż pompy ciepłej Stiebel Eltron wraz z rekuperatorem. W Domu Hybrydowym firma Stiebel Eltron odpowiedzialna jest za System Hybrydowy, czyli niezależny energetycznie „silnik” Domu Hybrydowego. Wykorzystane urządzenia gwarantują najwyższą skuteczność działania i wykorzystują naturalną energię, by stale zapewniać przyjemne ciepło.

Lato w pełni!

2016-06-29 • Domy hybrydowe

Strefa letnia Domów Hybrydowych w parku Starego Browaru w Poznaniu działa w najlepsze :) Za piękne meble dziękujemy niezastąpionej marce HOUSE&more. W sobotę, jak co tydzień w ramach tegorocznego „Lata w mieście by Stary Browar” zapraszamy na kolejne lekcje gry w golfa. To sport dla wszystkich kochających przebywanie na świeżym powietrzu. Nasi trenerzy będą czekać w gotowości od godz. 12:00 do 18:00. Wstęp wolny. 

Dwa mieszkania w jednym domu? Teraz jest to możliwe :)

2016-06-20 • Domy hybrydowe

Wprowadziliśmy nowy typ domu z linii Original Line - Grande Family. To specjalnie zaprojektowany Dom Hybrydowy w myślą o rodzinie, która chce mieszkać razem, zachowując przy tym prywatność. Osobne wejścia i wydzielone mieszkanie zapewnia komfort. Układ wnętrza można oczywiście dostosować do indywidualnych potrzeb - tak jak w każdym z naszych projektów. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu z oficjalnego otwarcia pola golfowego Trzaskowo Golf Club, przy którym powstaje osiedle Domów Hybrydowych.

2016-06-17 • Domy hybrydowe

 Malowniczy krajobraz, zielone tereny, bliskość z naturą to doskonałe miejsce do życia. Lokalizacja umożliwia wiele rozwiązań dla osób aktywnych fizycznie - jogging, wycieczki rowerowe, gra w golfa. Ty też możesz zamieszkać we własnym Domu Hybrydowym w Trzaskowie koło Poznania. Koszt działki to tylko 140 zł m2 netto. 

Lato w mieście by Stary Browar, którego jesteśmy Mecenasem działa w najlepsze :)

2016-06-15 • Domy hybrydowe

 Zajęcia ruchowe, plastyczne i pokazy filmowe odbywają się codziennie w Parku Starego Browaru w Poznaniu. Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia! 

Jesteśmy dumni, ponieważ ...

2016-06-08 • Domy hybrydowe

otrzymaliśmy statuetkę na gali Top Produkt Pomorza 2016 organizowanej przez Dziennik Bałtycki, która odbyła się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Jest nam niezmiernie miło, że Domy Hybrydowe zostały docenione i to już drugi rok z rzędu :) Dziękujemy!

W minioną sobotę miało miejsce otwarcie Pola Golfowego w Trzaskowie k/Poznania

2016-05-27 • Domy hybrydowe

Tuż obok powstaje Osiedle Domów Hybrydowych. Jedną z atrakcji było słynne hole in one - niestety tym razem nikt nie zdobył nagrody głównej. Chcesz zamieszkać w malowniczej okolicy? Wszystkich zainteresowanych oglądaniem działek zapraszamy do kontaktu:) www.domyhybrydowe.pl/kontakt

Domy Hybrydowe w majowym wydaniu miesięcznika Ładny Dom!

2016-05-23 • Domy hybrydowe

Na przykładzie naszej budowy w Buku dowiecie się wszystkiego o fundamentach stosowanych w Domach Hybrydowych. Właściwie wykonana płyta fundamentowa gwarantuje stabilność całej konstrukcji i bardzo dobrą izolację cieplną. Zapraszamy do lektury :)

Na budowie w Buku k. Poznania trwają właśnie roboty wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz.

2016-05-13 • Domy hybrydowe

 Za nami kolejny etap - stan surowy zamknięty, wykonanie tynków i posadzek. Zobaczcie wiosenną fotorelację :) 

Inauguracja linii Luxury-Line

2016-05-09 • Domy hybrydowe

W środę 11 maja o godzinie 18:00 serdecznie zapraszamy do naszego showroomu w Starym Browarze w Poznaniu na prezentacje nowej linii Domów Hybrydowych Luxury-Line oraz wiosenną prelekcję "Piękno technologii - ogród jako integralna część przestrzeni dziennej domu oraz nowoczesna funkcjonalność garażu".

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi na darmową lekcję gry w golfa pod okiem profesjonalnego trenera!

2016-05-04 • Domy hybrydowe

Rozgrywka odbędzie się na specjalnym symulatorze gry w golfa na 150m2 zielonej trawy. Już w niedzielę 8 maja w godzinach 11-17 czekamy na Was w showroomie Domów Hybrydowych w Starym Browarze w Poznaniu (poziom +1). Dla dzieci przewidujemy wyjątkowe niespodzianki, a rodzicom zapewniamy chwilę relaksu przy kawie i poczęstunku. 

Showroom w Poznaniu już otwarty!

2016-04-13 • Domy hybrydowe

Nowe modele Domów Hybrydowych! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego ShowRoom'u, który mieści się w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. Przyjdź i zobacz nowe modele Domów Hybrydowych Luxury-Line.

Budowa Domu Hybrydowego w Sierosławiu k. Poznania trwa!

2016-04-12 • Domy hybrydowe

Za nami ciąg dalszy więźby dachowej, zbrojenie i szalunki. Czy wiesz, że posiadamy 10 typów domów i stale poszerzamy naszą ofertę? Kolejny Dom Hybrydowy może być właśnie Twój! Zapraszamy do kontaktu: www.domyhybrydowe.pl/kontakt

Oddział Domów Hybrydowych w Trzaskowie k. Poznania jest już otwarty!

2016-03-22 • Domy hybrydowe

Oddział Domów Hybrydowych w Trzaskowie k. Poznania jest już otwarty! Zapraszamy do naszego nowego biura, które mieści się tuż obok pola golfowego Trzaskowo Golf Club.

Nasz nowy Salon Sprzedaży jest już otwarty!

2016-02-29 • Domy hybrydowe

Nadal mieścimy się w Tritum Business Park w Gdyni Orłowie (al. Zwycięstwa 241), lecz przenieśliśmy się na parter. W naszej dawnej siedzibie na trzecim piętrze znajduje się obecnie Biuro Zarządu Domów Hybrydowych. Zobaczcie jak się urządziliśmy oraz jaki hybrydowy tort zawitał do nas z okazji przeprowadzki :) 

Miło jest nam poinformować, że ...

2016-02-26 • Domy hybrydowe

dostaliśmy nominację do kolejnej ważnej nagrody, a jest nią: Polska Nagroda Innowacyjności 2016 Program prowadzony przez Polską Agencje Przedsiębiorczości, redakcje Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej!

Mimo zmieniających się warunków atmosferycznych....

2016-02-04 • Domy hybrydowe

na naszych budowach stale widać efekty pracy! Obecnie prowadzimy jednocześnie prace budowlane w kilku miejscach w okolicy Poznania. Powstaną następujące typy Domów Hybrydowych: Typ IIIB Business Line, Typ IIIB oraz Typ VB. 

Co u nas nowego?

2016-01-22 • Domy hybrydowe

Nowy Partner :) Nawiązaliśmy współpracę z marką posiadającą wieloletnie doświadczenie w produkcji dachów, liderem rynku europejskiego, koncernem Ruukki - Ruukki Dachy. W Domach Hybrydowych wykorzystujemy blachy

Kolejne osiedle Domów Hybrydowych w Trzaskowie k/Poznania!

2016-01-21 • Domy hybrydowe

Podpisaliśmy właśnie umowę na nowe działki! Malownicza okolica, piękne tereny i sąsiedztwo znakomitego pola golfowego Trzaskowo Golf Club sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. To właśnie tam może powstać Twój Dom Hybrydowy.

Wkrótce nowy salon sprzedaży Domów Hybrydowych w Gdyni!

2016-01-14 • Domy hybrydowe

Wkrótce nowy salon sprzedaży Domów Hybrydowych w Gdyni! Właśnie się urządzamy przy Al. Zwycięstwa 241. Otwarcie w lutym. Zapraszamy :)

Dom Hybrydowy typ IV B to dom parterowy ...

2016-01-07 • Domy hybrydowe

o powierzchni użytkowej 202,63 m2 wraz garażem na dwa samochody. Na naszych nowych wizualizacjach prezentujemy stronę południową i północną budynku!

Czy wiecie, że ...

2015-12-30 • Domy hybrydowe

bliźniacze budynki Bosco Verticale w Mediolanie, izolowane wełną szklaną naszego Partnera - marki Isover, zostały uznane za najpiękniejsze wieżowce w 2015 roku? Budowle, których fasady pokrywa prawie 800 drzew oraz 14 000 roślin, zostały wyróżnione jako najpiękniejsze oraz najbardziej innowacyjne wieżowce na świecie. Na nas również robią wrażenie :)

Święta coraz bliżej! Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent?

2015-12-11 • Domy hybrydowe

Zamiast kupować kolejne zbędne drobiazgi zaadoptuj dla najbliższych wilka, tygrysa, niedźwiedzia, morświna, słonia, fokę, nosorożca albo rysia. Wejdź na stronę naszego Partnera WWF Polska - www.pomagam.wwf.pl. Ty też możesz pomóc!

Regionalne zawody montażowe o puchar Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

2015-12-08 • Domy hybrydowe

Zostaliśmy zaproszeni przez Państwowe Szkoły Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego na turniej „Mistrzowie Pomorza”, czyli regionalne zawody montażowe o puchar Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Zadaniem montażystów było szczelne zamontowanie okna. 

Byliśmy Partnerem Strategicznym Dni Alergii!

2015-12-06 • Domy hybrydowe

Byliśmy Partnerem Strategicznym Dni Alergii, które odbyły się pod koniec listopada w Warszawie. Prozdrowotny Dom Hybrydowy powstał specjalnie z myślą o zdrowiu alergików i jest już w naszej ofercie. Dom taki posiada kontrolowane środowisko wewnętrzne (jakość i czystość powietrza) i ma szereg funkcji prozdrowotnych. 

Interesuje Cię jak powstaje Dom Hybrydowy?

2015-12-02 • Domy hybrydowe

Interesuje Cię jak powstaje Dom Hybrydowy? Budowa w Buku (ul. Otuska) trwa w najlepsze! W stanie surowym wykonujemy prace konstrukcyjne. Zachęcamy do obejrzenia profesjonalnej fotorelacji z realizacji stropów. 

28 listopada w Warszawie odbyła się Wielka Gala "Polska Przedsiębiorczość 2015"

2015-12-01 • Domy hybrydowe

Otrzymalismy I nagrodę w plebiscycie "Orły Polskiej Przedsiębiorczości" w kategorii: Usługi Deweloperskie II nagrodę "Orzeł Polskiego Budownictwa 2015" w kategorii: Innowacyjność i Nowe Technologie. Dziękujemy!

Program korzyści to specjalnie przygotowana oferta programów rabatowych obowiązująca przy zakupie Domu Hybrydowego. Przy współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy korzyści dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kupując Dom Hybrydowy możesz między in

2015-11-25 • Domy hybrydowe

 

Program korzyści to specjalnie przygotowana oferta programów rabatowych obowiązująca przy zakupie Domu Hybrydowego. Przy współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy korzyści dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kupując Dom Hybrydowy możesz między innymi odebrać rabat na samochód marki Lexus!

Zastanawiacie się jak wygląda krok po kroku budowa Domu Hybrydowego?

2015-11-13 • Domy hybrydowe

Proces ten możemy przedstawić w siedmiu fazach: faza koncepcyjno-projektowa, roboty ziemne i fundamentowe, stan surowy - konstrukcja, stan surowy - otwarty, prace wykończeniowe zasadnicze, prace wykończeniowe finalne oraz faza zamykająca. 

Wykład w Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku

2015-11-12 • Domy hybrydowe

We wtorek 10 listopada Prezes Zarządu - Maciej Demków był gościem w Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku, gdzie w ramach wykładów o nowoczesnym budownictwie przybliżył uczniom założenia Domów Hybrydowych. Kształcenie przyszłej kadry budowniczej jest dla nas ważne!

Niedaleko Poznania powstaje kolejny Dom Hybrydowy Typ III B.

2015-11-10 • Domy hybrydowe

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)

Czy wiesz, że odsetek alergików w Polsce wynosi obecnie ok. 40% i stale rośnie?

2015-11-09 • Domy hybrydowe

W listopadowym wydaniu magazynu Hipoalergiczni jest ciekawy artykuł o naszym nowym DH. Magazyn Hipoalergiczni to niezależne źródło wiedzy na temat alergenów, produktów przyjaznych alergikom oraz zdrowiu. Koniecznie zajrzyjcie do listopadowego wydania! Można go kupić w dobrych salonach prasowych :)

Pełniejsza fotorelacja z budowy w Buku.

2015-10-30 • Domy hybrydowe

Pełniejsza fotorelacja z budowy w Buku. Wykonane prace ziemne, "ciepła" płyta fundamentowa wraz z kanalizacją, wznoszone ściany z bloczków silikatowych A18 o wysokiej izolacyjności akustycznej.

 

Za nami targi mieszkaniowe, które odbyły się w weekend w trójmiejskiej ERGO ARENIE.

2015-10-19 • Domy hybrydowe

Nasze zielone stoisko w zgodzie z naturą odzwierciedlało charakter Domów Hybrydowych :) Dziękujemy za przybycie i zainteresowanie naszymi domami zasilanymi odnawialnymi źródłami energii.

Budujemy.... :) Buk k/Poznania.

2015-10-10 • Domy hybrydowe

Czekamy na uprawomocnienie się kolejnych zgłoszeń i za "chwilę" następne budowy. Poznań, Gdańsk, Włocławek, Bydgoszcz..

Jesteśmy Partnerem Strategicznym Dni Alergii, które odbędą się 21-22 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.

2015-10-05 • Domy hybrydowe

Zdrowie jest dla nas ważne. Domy Hybrydowe budowane są z naturalnych materiałów i ich atutem jest funkcja prozdrowotna. Co więcej, każdy Dom Hybrydowy może być dostosowany dla osób o podwyższonych wymogach zdrowotnych. 

Zobaczcie kilka zdjęć z naszego partnerskiego oddziału sprzedaży biura Pepper House, które mieści się w Gdańsku.

2015-10-02 • Domy hybrydowe

Powstaje tam specjalna przestrzeń dla Domów Hybrydowych. Już wkrótce kompletna aranżacja.

Pamiętacie naszą budowę Domu Hybrydowego w Buku koło Poznania?

2015-09-25 • Domy hybrydowe

Za nami kolejny etap. Działka jest już pięknie przygotowana i wkrótce ruszają dalsze prace.

Za nami Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu.

2015-09-16 • Domy hybrydowe

Na targach byliśmy wspólnie z naszym partnerem na rynku nieruchomości na terenie woj. wielkopolskiego - Iron House. Dziękujemy za Waszą obecność, pytania i zainteresowanie domami przyszłości :) Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie Domami Hybrydowymi!

2015-09-08 • Domy hybrydowe

To był świetnie spędzony weekend w gronie odwiedzających targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji :)

3 września to dla nas ważna data!

2015-09-03 • Domy hybrydowe

Dokładnie rok temu w Gdańsku (w dzielnicy Osowa) powstał pierwszy Dom Hybrydowy zasilany odnawialnymi źródłami energii i zrealizowany w standardzie Multi-Comfort grupy Saint-Gobain. Zobaczcie krótkie wspomnienie z oficjalnego otwarcia :) www.domyhybrydowe.pl

W weekend 5 i 6 września zapraszamy do Gdynia Arena na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

2015-08-26 • Domy hybrydowe

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na www.targimieszkaniowe.pl. Z kim spotkamy się już niedługo na targach? :)

Osiedle Domów Hybrydowych Żołędowo k/Bydgoszczy

2015-08-24 • Domy hybrydowe

Osiedle Domów Hybrydowych Żołędowo k/Bydgoszczy. Działki przygotowane, pierwszy DH Typ I A - sprzedany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na osiedlu dostępne wszystkie typy DH.

Kolejne osiedle Domów Hybrydowych!

2015-08-13 • Domy hybrydowe

 

Właśnie podpisaliśmy umowę na działki pod kolejne osiedle. Tym razem jest to Jagodowo k/Bydgoszczy. 34 działki budowlane po ok. 1000 m2 plus dwa tereny rekreacyjne. 

Susza? Problemy z wodą do podlewania ogrodu? Czy wiesz, że ....

2015-08-10 • Firma MPI s.c.

 

Każdy Dom Hybrydowy wyposażony jest w System gospodarowania wodą deszczową. Domy Hybrydowe wyposażamy również w system chłodzenia. Dzięki temu upały nam nie straszne!

 

Czy wiesz, że w Domach Hybrydowych usługa architekta wnętrz jest gratis?

2015-08-07 • Domy hybrydowe

Profesjonalista pomoże dostosować układ domu do Twoich potrzeb i oczekiwań. Razem znajdziecie najbardziej korzystne rozwiązania. 

W trosce o Wasze zdrowie do każdego Domu Hybrydowego wprowadzamy płyty RIGIPS Activ' Air.

2015-08-06 • Rigips

To innowacyjny materiał budowlany, który dzięki specjalnemu dodatkowi ma zdolność usuwania substancji szkodliwych z powietrza. Zmniejsza stężenie formaldehydu o 70%. Gwarantowany czas skutecznego działania wynosi minimum 50 lat.

Kolejna porcja zdjęć z budowy i okolicy Kłodawy.

2015-08-05 • Domy hybrydowe

Kolejna porcja zdjęć z budowy i okolicy Kłodawy.

Rozpoczęliśmy przygotowanie terenu pod osiedle w Kłodawie k/Gdańska.

2015-08-04 • Domy hybrydowe

 

Dostępne będą na nich wszystkie Typy DH od 138 do 289 m2 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami lokalizacji więcej...

Polsat News 2 program "Prawy do lewego.." godz. 20.00

2015-08-03 • Domy hybrydowe

Zapraszamy do oglądania programu publicystycznego "Prawy do Lewego, Lewy do Prawego" o godzinnie 20.00 na Polsat News 2. Dziś w programie informacje o Domach Hybrydowych.

Dbając o dobre samopoczucie naszych aktualnych i przyszłych klientów, w załączenia aktualny Złoty Certyfikat Rzetelna Firma.

2015-08-02 • Domy hybrydowe

02.08.2015 Wersja on-line do sprawdzenia na www.rzetelnafirma.pl

Osiedla Domów Hybrydowych to specjalnie zaprojektowane enklawy domów ekologicznych.

2015-07-27 • Domy hybrydowe

Osiedla Domów Hybrydowych to specjalnie zaprojektowane enklawy domów ekologicznych. W pobliżu Trójmiasta już wkrótce odnajdziecie dwie takie oazy: Osiedle Dobrzewino zlokalizowane w gminie Szemud oraz Osiedle Kłodawa w gminie Trąbki Wielkie.

Dom Hybrydowy to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!

2015-07-25 • Domy hybrydowe

Dom Hybrydowy to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To przestrzeń, w której będziesz czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jeśli zależy Ci na oszczędnościach - Dom Hybrydowy spełni Twoje oczekiwania, jeśli...

Nasz partner Glassolutions -finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2015!

2015-07-24 • Saint-Gobain

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.  Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów ...więcej

Podpisaliśmy umowę w sprawie budowy Osiedla Domów Hybrydowych w Żołędowie k/Bydgoszczy.

2015-07-22 • Domy hybrydowe

Podpisaliśmy umowę w sprawie budowy Osiedla Domów Hybrydowych w Żołędowie k/Bydgoszczy. Na każdej z 18 specjalnie wydzielonych działek powstanie Dom Hybrydowy według indywidualnego projektu...

Nie ma to jak dobrze zacząć tydzień!

2015-07-20 • Domy hybrydowe

Nie ma to jak dobrze zacząć tydzień! :) Już ponad 50 000 osób lubi Domy Hybrydowe. Dziękujemy za Wasze zaufanie i zaangażowanie. Cieszymy się, że jesteście z nami na Facebooku. LUBIMY TO!

W Domach Hybrydowych oferujemy atrakcyjne Programy rabatowe.

2015-07-17 • Domy hybrydowe

W Domach Hybrydowych oferujemy atrakcyjne Programy rabatowe. Należą do nich: dom pokazowy i obiekt pokazowy, Program domów dla osób o podwyższonych wymogach zdrowotnych, Program

To właśnie innowacje zmieniają świat!

2015-07-16 • Saint-Gobain

To właśnie innowacje zmieniają świat! Nasz Partner - grupa Saint-Gobain rejestruje ponad 400 patentów rocznie. Robi wrażenie, prawda? :)

Stars Cup - Charytatywny turniej golfowy, którego mieliśmy przyjemność być sponsorem.

2015-07-15 • Domy hybrydowe

Przypominamy, że dochód przeznaczony był na rzecz Domu Aktora Weterana w Skolimowie www.zasp.pl/zasp/daw-skolimow

Bezpieczeństwo Twojej rodziny jest dla Ciebie bardzo ważne?

2015-07-14 • Domy hybrydowe

Większość materiałów, których używamy przy budowie Domów Hybrydowych jest niepalna. Klasa A1.

SGG TIMELESS to nowe szkło antykorozyjne przeznaczone do kabin prysznicowych i parawanów nawannowych.

2015-07-13 • Saint-Gobain

Zapewnia szybkie czyszczenie i ponadczasowy blask. Co więcej, właściwości antykorozyjne szkła prysznicowego od Saint Gobain Glass są gwarantowane przez okres 10 lat.

W tych malowniczych okolicznościach przyrody w Mierzeszynie powstanie kolejny Dom Hybrydowy.

2015-07-07 • Domy hybrydowe

W tych malowniczych okolicznościach przyrody powstanie kolejny Dom Hybrydowy. Na działce w Mierzeszynie (woj. pomorskie) wybudujemy samowystarczalny...

Ostatnie miesiące były dla nas szczególne. Otrzymaliśmy w tym czasie wiele wyróżnień i nagród!

2015-07-02 • Domy hybrydowe

Orzeł Polskiego Budownictwa - Projekt 2014, Top Produkt Pomorza 2015 - Wyróżnienie, Złoty Certyfikat Rzetelności - KRD i Rzetelna Firma, Certyfikat Rzetelny Deweloper - Rzetelni 2015, Lider Polskiego Budownictwa Innowacyjnego - Liderzy Polskiej Gospodarki.

Kolejne miasto na mapie Polski zyska Dom Hybrydowy. W stolicy Kujaw, we Włocławku.

2015-07-01 • Domy hybrydowe

Kolejne miasto na mapie Polski zyska Dom Hybrydowy. W stolicy Kujaw, we Włocławku (woj. kujawsko-pomorskie) powstanie Dom Hybrydowy typ III B.

Lepiej Razem - co słychać w ISOVER?

2015-06-30 • Isover

Zapraszamy do lektury ciepłego jak czerwcowy dzień wydania magazynu Lepiej Razem. Znajdą w nim Państwo m.in. informacje o realizowanych pomysłach ISOVER na współpracę z partnerami handlowymi i firmami wykonawczymi..więcej

Podpisaliśmy list intencyjny w sprawie powstania „Strefy Domu Hybrydowego”

2015-06-29 • Domy hybrydowe

Podpisaliśmy list intencyjny w sprawie powstania „Strefy Domu Hybrydowego” w największym polskim centrum handlowo-wystawienniczym z branży 

Nowoczesny dom przyszłości za mniej niż 2 tys. zł miesięcznie?

2015-06-26 • Domy hybrydowe

Nowoczesny dom przyszłości za mniej niż 2 tys. zł miesięcznie? To naprawdę jest możliwe! Zobaczcie jaką propozycję przygotowały dla nas banki 

Czy wiesz, że w Domach Hybrydowych ...

2015-06-20 • Domy hybrydowe

Czy wiesz, że w Domach Hybrydowych możesz wybrać dowolny układ pomieszczeń oraz kolor czy elewację domu?

Prezentacja Domów Hybrydowych w Sheraton Poznań Hotel

2015-06-19 • Domy hybrydowe

W ubiegłą sobotę podczas prezentacji Domów Hybrydowych w Sheraton Poznan Hotel spotkaliśmy się ze wszystkimi zainteresowanymi naszymi inwestycjami. 

Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności 2015

2015-06-18 • Domy hybrydowe

Niezmiernie miło nam poinformować, że ma dzisiejszej konferencji Rzetelnej Firmy i KRD w Sopocie w Hotelu Sofitel otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności 2015. 

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów.

2015-06-18 • Isover

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Naszym partnerem jest ISOVER - marka materiałów izolacyjnych należącą do Grupy Saint-Gobain.

Tylko do końca lipca!

2015-06-17 • Domy hybrydowe

Zainteresował Cię projekt Domu Hybrydowego? Ale wciąż masz wątpliwości, zastanawiasz się i nie śpieszy Ci się z przeprowadzką? 

TRZECI DOM W STANDARDZIE MULTICOMFORT JUŻ OTWARTY!

2015-06-15 • Saint-Gobain

Koszty budowy i eksploatacji budynków wysoce energooszczędnych, takich jak te w standardzie MULTICOMFORT, mogą być niższe nawet o 37% ..Więcej na stronie grupy Saint-Gobain!

WEBER NA POMOC DZIECIAKOM

2015-06-15 • Weber

Dzięki marce Weber należącej do Grupy Saint-Gobain, Fundacja Koocham cieszy się nowa podłoga w przedszkolu terapeutycznym więcej...

25 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne SharpSolar

2015-06-13 • Domy hybrydowe

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Dlatego zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne od SharpSholar. Podczas zakupu domu, otrzymasz na nie 25-letnią gwarancję. Jakby nie patrzeć - ćwierć wieku.

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań- panele fotowoltaiczne od SharpSholar.

2015-06-13 • mp-tec (SharpSolar)

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Dlatego zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne od SharpSholar. Podczas zakupu domu, otrzymasz na nie 25-letnią gwarancję.

Dom Hybrydowy to kompletne miejsce do mieszkania!

2015-06-12 • Domy hybrydowe

Dom Hybrydowy to nie tylko budynek. To sprawne źródło energii i kompletne miejsce do mieszkania. Dom Hybrydowy dba o środowisko, portfel właściciela, komfort mieszkańców, ich bezpieczeństwo i zdrowie. Warto w nim żyć!

Dom Hybrydowy to nie tylko budynek. To sprawne źródło energii i kompletne miejsce do mieszkania.

2015-06-12 • Domy hybrydowe

Dom Hybrydowy to nie tylko budynek. To sprawne źródło energii i kompletne miejsce do mieszkania. Dom Hybrydowy dba o środowisko, portfel właściciela, komfort mieszkańców, ich bezpieczeństwo i zdrowie. Warto w nim żyć!

Czy wiesz, że Domy Hybrydowe posiadają rekomendację WWF?

2015-06-08 • Domy hybrydowe

Misją WWF jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego i stworzenie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą. Czy wiesz, że Domy Hybrydowe posiadają rekomendację WWF? Jesteśmy odpowiedzialni i stawiamy na przyszłość w zgodzie z naturą!

Czy wiesz, że średnia wartość Systemu Hybrydowego, który jest w cenie Domu Hybrydowego wynosi 120 000 zł?

2015-06-05 • Domy hybrydowe

Czy wiesz, że średnia wartość Systemu Hybrydowego, który jest w cenie Domu Hybrydowego wynosi 120 000 zł? To się opłaca! 

Czytaj więcej...

SAINT-GOBAIN UCZESTNIKIEM PIKNIKU NAUKOWEGO

2015-05-30 • Saint-Gobain

Goście tegorocznego, 19. Pikniku Naukowego, mogli na własne oczy przekonać się, dlaczego Saint-Gobain jest wymieniane wśród 100 najbardziej więcej...

GRUPA SAINT-GOBAIN PARTNEREM KONKURSU ECO-MIASTO

2015-05-11 • Saint-Gobain

Po raz kolejny wspieramy projekt ECO-MIASTO, którego organizatorem jest Ambasada Francji. ECO-MIASTO to ogólnopolski konkurs więcej...

AKCJA ISOVER I FAKRO - „PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU” Z KAMILEM STOCHEM

2015-05-04 • Isover

4 maja rusza akcja ISOVER i FAKRO, w której, za zakup wybranych produktów, klienci (inwestorzy indywidualni) obu marek mogą odbierać atrakcyjne nagrody więcej...

GRUPA SAINT-GOBAIN WŚRÓD NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH PRACODAWCÓW!

2015-04-28 • Saint-Gobain

Kolejna wspaniała wiadomość w roku rocznicowym! Grupa Saint-Gobain jest w ścisłej czołówce rankingu najbardziej pożądanych pracodawców Antal International! więcej...

SAINT-GOBAIN ZAPRASZA NA INTERAKTYWNĄ WYSTAWĘ 350 LAT HISTORII FIRMY I PRZEMYSŁU

2015-04-23 • Saint-Gobain

W ramach obchodów 350 rocznicy swojego powstania, Saint-Gobain inauguruje wirtualną wystawę “#SaintGobain350:”, prezentującą historię przemysłu przez pryzmat doświadczeń firmy, która więcej...

TOP BUILDER 2015 PONOWNIE DLA GRUPY SAINT-GOBAIN

2015-04-13 • Saint-Gobain

Program Saint-Gobain Multi-Comfort został wyróżniony najbardziej prestiżową nagrodą na polskim rynku budowlanym – Top Builder. Nagroda przyznawana przez kapitułę konkursu oraz redakcję miesięcznika „Builder” wyłania liderów innowacyjnych technologii, którzy nie tylko kładą duży nacisk na energooszczędność i poszanowanie środowiska naturalnego, ale również przyczyniają się do podnoszenia jakości i bezpieczeństwa procesu budowlanego oraz promują dobre praktyki w sektorze. Standard Saint-Gobain Multi-Comfort nie tylko spełnia te założenia, ale także oferuje najnowocześniejsze na rynku rozwiązania, zapewniające niskie koszty eksploatacji domu.

Dowiedz się więcej

System Hybrydowy

System Hybrydowy dostarcza energię potrzebną do ogrzewania ( C.O), produkcji ciepłej wody (C.W.U) a nawet chłodzenia Domu Hybrydowego więcej...

System Hybrydowy

Partnerzy fundamentem Domu Hybrydowego

Jesteśmy pierwszym deweloperem, który oparł swój model biznesowy na klasycznym wzorcu Product Placement niczym z filmów o więcej...

Partnerzy fundamentem Domu Hybrydowego

Fotogaleria z otwarcia

Domu Hybrydowego