ISOVER

Lepiej Razem - co słychać w ISOVER?

2015-06-30 • Isover

Zapraszamy do lektury ciepłego jak czerwcowy dzień wydania magazynu Lepiej Razem. Znajdą w nim Państwo m.in. informacje o realizowanych pomysłach ISOVER na współpracę z partnerami handlowymi i firmami wykonawczymi..więcej

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów.

2015-06-18 • Isover

W Domach Hybrydowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Naszym partnerem jest ISOVER - marka materiałów izolacyjnych należącą do Grupy Saint-Gobain.

AKCJA ISOVER I FAKRO - „PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU” Z KAMILEM STOCHEM

2015-05-04 • Isover

4 maja rusza akcja ISOVER i FAKRO, w której, za zakup wybranych produktów, klienci (inwestorzy indywidualni) obu marek mogą odbierać atrakcyjne nagrody więcej...

ISOVER NAJLEPSZĄ MARKĄ BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE W 2014 ROKU

2015-02-04 • Isover

Z przyjemnością informujemy, że marka ISOVER została uhonorowana tytułem Grand Prix Konsumenckiego Lidera Jakości 2014 i uznana za najlepszą markę branży budowlanej w Polsce roku 2014. Zwycięzcę wyłoniło badanie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 przeprowadzone przez Uniwersytet Jagielloński na zlecenie Dziennika – Gazety Prawnej.

ISOVER WSPIERA POLSKICH SKOCZKÓW

2015-01-12 • Isover

Firma Isover przedłużyła na najbliższy sezon umowę, w ramach której jest oficjalnym partnerem skoczków narciarskich Kamila Stocha i Stefana Huli.

Isover po raz pierwszy współpracował ze Stochem i Hulą podczas poprzedniego sezonu, w którym Kamil Stoch zdobył dwa złote medale olimpijskie i wygrał w Pucharze Świata.

Vademecum izolacji ISOVER już dostępne!

2014-10-07 • Isover

Oddajemy w Państwa ręce Vademecum Izolacji „Ocieplaj bez błędów”. Dzielimy się w nim rzetelną wiedzą na temat izolacji, dzięki której osiąga się komfort połączony z energooszczędnością. Życzymy miłej lektury, będącej inspiracją do najlepszych decyzji!

Pierwszy dom hybrydowy w standardzie Saint-Gobain Multi-Comfort

2014-09-09 • Isover

Komfort ciszy i bezpieczeństwa, niższe czy nawet zerowe rachunki za energię i ogrzewanie, ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązania to tylko niektóre zalety domów niskoenergetycznych. Jak to wygląda w praktyce? Mogliśmy się przekonać w Gdańsku.