Vademecum izolacji ISOVER już dostępne!

Oddajemy w Państwa ręce Vademecum Izolacji „Ocieplaj bez błędów”. Dzielimy się w nim rzetelną wiedzą na temat izolacji, dzięki której osiąga się komfort połączony z energooszczędnością. Życzymy miłej lektury, będącej inspiracją do najlepszych decyzji!

Będąc jedynym producentem w Polsce wytwarzającym w jednym zakładzie produkcyjnym zarówno wełnę mineralną szklaną, jak i skalną, doskonale znamy właściwości tych materiałów i potrafimy doradzić, jak najbardziej efektywnie je wykorzystać. Na tej podstawie stworzyliśmy praktyczny zbiór propozycji komfortowych rozwiązań, sygnowanych marką ISOVER.

Budując komfort Waszych domów miejcie na uwadze, że aktualne przepisy budowlane stanowią zaledwie ogólną wytyczną i nie zawsze wskazują najlepsze rozwiązania.

Dlatego ISOVER podpowiada, na co zwracać uwagę podczas zakupu materiałów izolacyjnych oraz jak ocieplać bez błędów, tak aby móc cieszyć się komfortem przez długie lata.

Vademecum Izolacji dostępne w dobrych składach budowlanych, u przedstawicieli ISOVER, a do pobrania w wersji elektronicznej - pod linkiem poniżej.


POBIERZ VADEMECUM IZOLACJI ISOVER