WYKONAWSTWO W DOMU HYBRYDOWYM

Nawet najlepszy projekt jest niczym bez odpowiedniej grupy fachowców. Dlatego ważne jest dla nas aby poszczególne etapy budowy, były wykonywane przez specjalistów z danej dziedziny budowlanej.

Fundamentem firmy Domy Hybrydowe jest ścisła współpraca z partnerami, która gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług, sprawdzone projekty oraz szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy. 

Sokółka Okna i Drzwi

Firma Sokółka jest ekspertem w stolarce drewnianej i robią to w czym się specjalizują. Najlepszą rekomendacją produktów są zadowoleni klienci, którzy polecają je swoim bliskim i znajomym. W produktach firmy Sokółka Okna i Drzwi SA klienci otrzymują nie tylko piękno, trwałość i funkcjonalność, ale także dzięki energooszczędnym rozwiązaniom - oszczędność na lata. Okna z Sokółki – są naturalnie drewniane.

W Domach Hybrydowych znajdziecie Państwo specjalny model okien PURO z szybami Climatop Lux. Nowa linia okien Sokółka Okna i Drzwi S.A - PURO – to nowoczesne w formie okna drewniano-aluminiowe. Okna te łączą w sobie szereg cech, którymi kierują się klienci przy wyborze stolarki okiennej. 

Okna Puro wykonane w nowoczesnej stylistyce doskonale uzupełniają widok elewacji w obiektach zarówno mieszkalnych, jak i np. hotelach, czy pomieszczeniach biurowych. Z kolei wewnątrz budynków tworzą  przyjemny klimat pomieszczenia.
System okien drewniano-aluminiowych to połączenie dwóch ram - drewnianej i aluminiowej.

Ekoryniec

Firma Ekoryniec wykonuje i realizuje projekt wszystkich instalacji grzewczych, wod-kan i wentylacji mechanicznej.

W Domu Hybrydowym stosujemy ogrzewanie podłogowe. Zastosowanie tego rozwiązania niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na uzyskanie optymalnego dla człowieka pionowego rozkładu temperatury w pomieszczeniu. Ciepło jest odczuwane w najbardziej komfortowy sposób. Człowiek czuje się najlepiej, gdy ma ciepłe nogi i chłodne powietrze do oddychania.

Czytaj także..

Osiedle Trzaskowo k/Poznania

To specjalnie zaprojektowane enklawy domów ekologicznych. To miejsce nowoczesne, zaawansowane technologiczne – miejsce gdzie więcej...

Programy Korzyści

Zastanawiasz się czy Dom Hybrydowy do dobra inwestycja? Skorzystaj z  jednego z naszych więcej...

Wnętrza Domu Hybrydowego