Ekotrade Ochrona

Świadczymy kompleksowe usługi ochrony osób i mienia na terenie całego kraju. Przykładamy najwyższą wagę do świadczonych przez nas usług co potwierdza naszą przynależność do elitarnego grona usługodawców.

Kilka słów o Ekotrade

Firma EKOTRADE została założona w 1991 roku. Działa na rynku ogólnopolskim i jest jednym z liderów branży ochrony. EKOTRADE to bogate doświadczenie, zasób wiedzy oraz najwyższa jakość usług oferowanych na rynku co potwierdzają przyznane nam certyfikaty, dyplomy i listy polecające od naszych partnerów handlowych.

Firma oparta jest na polskim kapitale, działa na podstawie koncesji MSWiA Nr L-0083/00. Na sukces firmy nieustannie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra, wyposażona w bogate zaplecze techniczne. Zatrudniamy ponad 6500 pracowników

oraz 150 załóg interwencyjnych i grup konwojowych. Nasz Ośrodek Szkolenia i Dokształcania Pracowników Ochrony Osób i Mienia EKOTRADE czuwa nad przygotowaniem teoretycznym pracowników. Dowodem na staranność i prace jaką wkładamy w działalność jest otrzymany przez nas certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz AQAP 2110:2009 wykazany w ewidencji niepublicznych placówek oświatowych.

Świadczymy kompleksowe usługi ochrony osób i mienia na terenie całego kraju. Nasze przedstawicielstwa posiadamy w 20 największych miastach w Polsce.


Co firma Ekotrade daje dla Domu Hybrydowego?

Firma Ekotrade jako lider branży ochrony wysposaża Domy Hybrydowe w szereg udogodnień, które tworzą nasz System Bezpieczeństwa Aktywnego, który klient otrzymuje w cenie domu. Budując Dom Hybrydowy nie musisz się martwić o to jakie alarmy i czujki sa potrzebne, ani gdzie je zamieścić. Grupa specjlistów z Ekotrade po otrzymaniu planu budynku zajmie się tym za Ciebie. W skład Systemu Bezpieczeństwa aktywnego wchodzi:

  • alarm z własnym zasilaniem
  • czujki ruchu
  • czujki dymu
  • czujki CO
  • czujki gazu usypiającego
  • kontaktron bramowy
  • monitoring z udziałem grup interwencyjnych 

Czytaj także

Osiedla Domów Hybrydowych

To specjalnie zaprojektowane enklawy domów ekologicznych. To miejsce nowoczesne, zaawansowane technologiczne – miejsce gdzie więcej...

Przykładowe aranżacje wnętrz

Dom Hybrydowy Typ I