Sharp

System fotowoltaiczny to inwestycja długoterminowa. Abyś przez długi czas był zadowolony ze swojej decyzji, powinieneś móc polegać na jakości produktu. Stuletnia historia oraz ponad 55-letnie doświadczenie firmy Sharp na rynku energii słonecznej daje Ci pewność co do Twojej inwestycji. 

   O firmie

Od powstania firmy w 1912 roku firma Sharp Corporation nieustannie wprowadzała innowacje w produktach wielu kategorii, od automatycznych ołówków "Ever-Sharp", od których wywodzi się nazwa firmy, przez komercjalizację pierwszych odbiorników radiowych i telewizorów japońskiej produkcji, aż do masowej produkcji baterii słonecznych.


Sharp Solar

Sharp pracuje nad energią słoneczną od 1959 roku. Od 1968 roku posiada lokalną filię w Europie. Poczucie odpowiedzialności za środowisko czyni z firmy Sharp globalną siłę napędową w badaniach i rozwoju modułów fotowoltaicznych. Moduły fotowoltaiczne Sharp instalowane są w prywatnych domach, budynkach publicznych i blokach mieszkaniowych, satelitach, latarniach morskich, w ruchu drogowym oraz zastosowaniach przemysłowych.  


Filozofia firmy

Sharp Corporation działa w myśl dwóch głównych zasad: "Uczciwość i kreatywność". Poświęcając się tym ideałom można czerpać szczerą satysfakcję z pracy, przyczyniając się również znacząco do rozwoju społeczeństwa. Wizja Sharp pozwala dostarczać jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Założeniem w filozfii firmy Sharp jest również oddanie użyciu unikalnej, innowacyjnej technologii, by przyczyniać się do wzrostu kultury, korzyści i dobrobytu ludzi na całym świecie. 

 


Co Sharp daje dla Domu Hybrydowego?

W Domach Hybrydowych używamy paneli fotowoltaicznych SharpSolar o mocy: 1,5 kW, 2 kW, 4 kW lub 5 kW.

W zależności od typu Domu Hybrydowego, wykorzystujemy od sześciu do dwudziestu sztuk paneli.

Panele fotowoltaiczne są ważnym elementem niezależnego Systemu Hybrydowego, który dostarcza energię potrzebną do ogrzania domu (C.O.) oraz produkcji ciepłej wody (C.W.U.).

W zależności od tego, gdzie moduły fotowoltaiczne są zainstalowane, są wystawione na działanie różnych czynników środowiskowych. Dlatego muszą być niezwykle wytrzymałe. 

Sharp używa do produkcji wysokiej jakości materiałów, odpowiednich do trudnych warunków otoczenia.

Moduły fotowoltaiczne Sharp osiągają wysoką wydajność - aż do 18,3%.

 

Czytaj także

Osiedla Domów Hybrydowych

To specjalnie zaprojektowane enklawy domów ekologicznych. To miejsce nowoczesne, zaawansowane technologiczne – miejsce gdzie... więcej...

Programy korzyści

Zastanawiasz się czy Dom Hybrydowy do dobra inwestycja? Skorzystaj z  jednego z naszych programów korzyści.

Stiebel Eltron


Producent energooszczędnych systemów ogrzewania

logo firmy Stiebel Eltron

Stiebel Eltron to najwyższa niemiecka jakość w dziedzinie energooszczędnych systemów ogrzewania. Firma posiada szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, z którymi ogrzewanie jest skuteczne i ekologiczne. Firma dostarcza pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewacze wody i pomieszczeń oraz zapewnia kompleksową obsługę każdego klienta.

Przykładowe aranżacje wnętrz