Sokółka Okna i Drzwi

"Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Naszą misją jest produkcja okien przyjaznych środowisku o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania Klientów. Dążymy także do zbudowania marki, która będzie „pierwszym wyborem” dla Klienta ostatecznego, architekta i developera w zakresie okien i drzwi drewnianych."

O Firmie

Sokółka Okna i Drzwi SA należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki Sokółka Okna i Drzwi. Stoi za nią nie tylko ponad 40-letnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania.

W roku 2006 firma stała się częścią międzynarodowej grupy INWIDO AB, która skupia producentów stolarki otworowej w wielu krajach Europy i jest jednym z największych producentów na rynku Europy północnej.

 

Misja firmy

Naszą misją jest produkcja okien o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów. Dążymy także do zbudowania marki, która będzie „pierwszym wyborem” dla klienta ostatecznego, architekta i developera w zakresie okien i drzwi drewnianych.

Naszą wizją jest zdobycie pozycji niekwestionowanego lidera na rynku konsumenckim dostarczając nowoczesne, innowacyjne i przyjazne dla środowiska rozwiązania w zakresie okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Dążymy do doskonałości poprzez silne zorientowanie na potrzeby klienta ostatecznego, a także zapewniając stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników.

Powyższe dążenia zamierzamy realizować poprzez:

  • terminową produkcję stolarki otworowej, o wysokiej jakości, przy użyciu materiałów i surowców spełniających nasze wymagania oraz projektowanie ich w sposób, który pozwoli zminimalizować ich negatywny wpływ na środowisko podczas produkcji, użytkowania i likwidacji;
  • przestrzeganie wymagań prawnych dotyczących środowiska naturalnego;
  • zapewnienie stałego nadzoru nad sprawnością infrastruktury technicznej oraz wprowadzenie rozwiązań organizacyjno-technicznych minimalizujących wpływ czynników szkodliwych na środowisko;
  • ciągłe poznawanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska;
  • dostarczanie wyrobów do Klientów zgodnie z ich oczekiwaniami;
  • podnoszenie kwalifikacji i świadomości pracowników;
  • racjonalne wykorzystanie zasobów naturalnych oraz zmniejszenie wykorzystania nośników energii;
  • zmniejszenie produkcji odpadów i utrzymanie obecnego poziomu recyklingu i odzysku.

Co firma Sokółka daje dla Domu Hybrydowego?

Firma Sokółka jest ekspertem w stolarce drewnianej. W produktach firmy Sokółka klienci otrzymują piękno, trwałość i funkcjonalność, a także - dzięki energooszczędnym rozwiązaniom - oszczędność na lata

W Domach Hybrydowych wykorzystujemy specjalny model okien PURO z szybami Climatop Lux. To nowoczesne w formie okna drewniano-aluminiowe. Doskonale uzupełniają widok elewacji w obiektach zarówno mieszkalnych, jak i np. hotelach, czy pomieszczeniach biurowych. Wewnątrz budynków tworzą przyjemny klimat pomieszczenia.

Czytaj także

Osiedla Domów Hybrydowych

To specjalnie zaprojektowane enklawy domów ekologicznych. To miejsce nowoczesne, zaawansowane technologiczne – miejsce gdzie więcej...

Hörmann


Producent drzwi i bram

logo firmy Hormann

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta.

Przykładowe aranżacje wnętrz

Dom Hybrydowy Typ IV B