Stiebel Eltron

produkty made in Germany.

O firmie

Koncern STIEBEL ELTRON zajmuje się komfortową Techniką Domową od 1924. Dzisiaj, podobnie jak dawniej, tworzy produkty najwyższej jakości. Funkcjonalność łączy z nowatorską technologią i niezawodnością. Niekonwencjonalne myślenie
 i praktyczne wynalazki tworzą najważniejszy kapitał całego przedsiębiorstwa. Dzisiaj z tym samym entuzjazmem, co kiedyś, koncern inwestuje w rozwój technologii. Nieprzerwanie trwają prace nad optymalnymi rozwiązaniami produktów wprowadzanych do produkcji. Zadowolenie z dotychczasowych osiągnięć nie pozwala spocząć na laurach, lecz motywuje jeszcze bardziej. Głównym celem jest rozwijanie produkcji z każdej grupy urządzeń marki STIEBEL ELTRON oraz dążenie do perfekcyjnej jakości tak, aby sprostać ambitnemu i wymagającemu rynkowi.

STIEBEL ELTRON od dziesięcioleci udoskonala również konstrukcje pomp ciepła. Powstała w 2007 roku największa w Europie Środkowej fabryka pomp ciepła to nowe możliwości ekspansji tych wyrobów na ogólnoświatowe rynki.

Koncern STIEBEL ELTRON dostarcza na rynek polski komfortowe systemy związane z elektrycznym ogrzewaniem wody i pomieszczeń (Technika Domowa) oraz odnawialną energią i centralnym ogrzewaniem (Technika Systemowa) zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Wybierając pojedyncze rozwiązanie lub kompletny system mogą być Państwo pewni najwyższej jakości oferowanych produktów.

 

Korzyści z systemów Stiebel Eltron

Oferowane systemy grzewcze wykorzystujące pompy ciepła są bardzo oszczędne i ekologiczne, a co za tym idzie efektywne i ekonomiczne w eksploatacji. Dzięki zastosowaniu pomp ciepła można przy jednorazowym wydatku finansowym uzyskać kilka korzyści: zaspokojenie potrzeb energetycznych domu, możliwie niskie koszty eksploatacyjne, długą żywotność, c.o. i c.w.u., wymuszoną wentylację, rekuperację, chłodzenie i likwidację szkodliwych substancji. Urządzenia czerpią blisko 70% energii z powietrza, wody gruntowej lub gruntu. Stosowanie wyłącznie ekologicznych czynników roboczych R 410A,R 407A, R 134A oraz stabilny współczynnik efektywności przez cały okres eksploatacji, czynią pompy ciepła realną, alternatywną metodą ogrzewania, znacznie wyróżniającą się na tle pozostałych, np. kotłów gazowych czy olejowych.

STIEBEL ELTRON posiada wieloletnie doświadczenie i szerokie referencje w Polsce.


Co firma STIEBEL ELTRON daje dla Domów Hybrydowych?

Zaawansowane rozwiązania w dziedzinie ogrzewania dają wysoką wydajność. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON gwarantują najwyższą skuteczność działania i wykorzystują naturalną energię, by stale zapewniać przyjemne ciepło.

Producent pomp ciepła STIEBEL ELTRON prezentuje szeroki wybór urządzeń. To pompy ciepła, które mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb Inwestorów.

Każda pompa ciepła wyróżnia się połączeniem najwyższej jakości wykończenia, innowacyjnymi technologiami oraz efektownym designem. Dzięki temu jej zastosowanie to przyszłościowa inwestycja i oszczędności, którym inni producenci pomp ciepła nie mogą dorównać.

W Domu Hybrydowym firma Stiebel Eltron odpowiedzialna jest za System Hybrydowy.

Fotowoltaika, wentylacja, rekuperacja oraz pompy ciepła, które producent łączy w efektywną instalację, to nowoczesny i ekologiczny sposób na uzyskanie energii cieplnej zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biznesowych. 

Czytaj także

Co to jest Dom Hybrydowy?

Dom Hybrydowy to pasywny lub energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie więcej...

Efektywność – ekologiczne zarabianie

Wydajność Domu Hybrydowego jest uzależniona od kilku czynników takich jak: ilość mieszkańców, zapotrzebowanie miesięczne na energię, intensywność korzystania z zasób energetycznych, model domu oraz więcej...

SHARP SOLAR


Producent paneli słonecznych

logo firmy Sharp

Firma Sharp jest jednym z wiodących projektantów i producentów telewizorów LCD, paneli słonecznych oraz podzespołów optoelektronicznych, modułów działających w zakresie podczerwieni i układów pamięci flash. Kieruje się zasadą „Uczciwości i kreatywności“, którą łączy z celem polegającym na poprawie jakości życia ludzi poprzez najnowsze technologie.

Przykładowe aranżacje wnętrz

Dom Hybrydowy Business Line